Dizi Sen Anlat Karadeniz'in 31. Fragmanda Nefes Gelin Oldu

Züleyha

Yönetici

Sen Anlat Karadeniz'in 31.Fragmanda Nefes Gelin Oldu1.jpgSen Anlat Karadeniz'in 31. Fragmanda Nefes Gelin Oldu

İzleyicileri ekrana bağlayan Atv'nin Çarşamba akşamlarının reyting birincisi ‘Sen Anlat Karadeniz’in 30. bölümü yayınlandı. Nefes Vedat'ı öldürmeye teşebbüsten tutuklanırken ilk kez yalnız olmadığını ve arkasında kocaman bir aile olduğunu farkındadır.

Sen Anlat Karadeniz’in 21 Kasım çarşamba yeni bölümünde aniden evlenen Tahir ve Nefes, bu defada her şeyi gereği gibi yapmak için harekete geçiyor. Nefes’e evlenme teklifinden sonra bu kez Tahir, Osman Hoca’dan Nefes’i istemeye gidiyor.

Sen Anlat Karadeniz'in 31.Fragmanda Nefes Gelin Oldu.jpg


Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni bölüm fragmanı kısa sürede izleyicilerle buluştu. Önümüzdeki hafta yayınlanacak olan Sen Anlat Karadeniz 31. bölümüne dair ipuçları veren fragmana Nefes’in gelinlikli görüntüleri damga vurdu.

Popüler olan dizi Sen Anlat Karadeniz ekran macerasında 30’uncu haftayı geride bıraktı. Entrika ve dram yüklü sahneleriyle ön plana çıkan Sen Anlat Karadeniz’in son bölümünde Nefes, Vedat’ı öldürmeye teşebbüs suçuyla tutuklandı. Fakat Tahir ve Nefes’i ayırmak isteyen Vedat’ın hamlesi boşa çıktı. Şimdi ise gözler yeni bölüm gelişmelerinde çevrildi.
 
Üst