Rüyada su içmek- su görmek- Su içtiğini görmesi doyamaması nedir?

#1
Rüyada su içmek- su görmek- Su içtiğini görmesi doyamaması nedir?

Rüyada su görmek
Bir kimse rüyasında su görmesi, nasıl akarsa aksın, bu rüya rızık, geçim, rahat, temizlik, menfaat, nimet, safa, ölüm, keder, çocuk, adalet, fitne, ganimet, toplu mal, ucuzluk ile yorumlanıyor.

Rüyada su içmek
Genel olarak rüyada su içmek, hayra, bereket ve bolluğa yorumlanmış olan bu rüya görülen suyun şekil ve durumuna görede farklı yorumlar içermiştir. Böyle rüya görenlerin huzur ve mutlu bir ömür sürmesine, hastalıklardan uzak bir yaşam süreceğine delalet eder.

Rüyasında su içtiğini görmesi
Rüyasında su içtiğini görmesi, kişi eyer başkası tarafından kendisine su verildiğini görür ise, yaşadığı ortamda küçük düşmesine, itibar kaybetmeye işaret eder. Görülen bu rüyada içilen su az ise sıkıntıya düşmeye, bol ise bolluk veferah içersinde yaşamaya tabir edilmiştir. Rüyada su içmek, kişi eyer bulanık bir su içtiğini görür ise, hataların bedelini ödemeye yorulur. Aynı zamanda bu rüya günahların kişiye vicdanen rahatsız etmesine yorumlanmıştır. Rüyada su içmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Kişi Rüyasında Su İçtiğini görmesi fakat doyamaması;
Rüyada su içmek ama doyamamak, kişinin aile içi problemler yaşamasına, eşinden büyük bir sıkıntı görmesine delalet eder.
 
Üst