Kuantum Nedir? Kuantum Bilinmeyen özellikleri

Kuantum Nedir? Kuantum Bilinmeyen özellikleri
Kuantum Nedir?

x.png

Kuantum Nedir; Her şey birbiriyle bağlantılıdır. Özetle Bütün canlı ve cansız varlıklar sürekli birbiri ile iletişim kurarlar. Bunu biz söylemiyoruz. Bunu söyleyenler kuantum fizikçilerdir.

*Her şey enerjidir. Sizin madde olarak tanımladığınız bu dünya aslında tamamen enerjisel bir yapıdadır. Atomlar enerjidir.

Bütün olasiliklar yaşanıyor. Biz hayatin gerçek anını yaşarken paralel evrenlerde bütün anlar yaşanıyor.
Bütün ihtimalları düşünün. Dinazorların yok olmadığı ve göktaşının çarpmadığı. Hitlerin doğarken öldüğü. Atom bombasının icat edilmediği ve sizin tüm yaşamınızda verdiğiniz kararların bütün olasıllklarını düşünün. Hepsi için var olan evrenleri düşünün.

*ikililik teorisi. Bir atom iki yerde de olabilir. Bu kuantum için mümkündür. Kuantum fiziğine göre mümkün olmayan çok az şey vardır.
*Gözlemci teorisi. Biz gözlemlediğimizde ve gözlemleme evren farklı hareket eder. Evet özetle atom altı dünyada mucizevi diyebileceğimiz olaylar meydana gelmekte ve ama biz gözlemlemeye kalktığımızda fiziksel kurallara geri dönülmektedir.