Hadi Yarışması İpucu 2018


Hadi Yarışması İpucu 2018
Hadi Yarışması İpuçları

Hadi - Bilgi Yarışması Canlı ödüllü bilgi yarışmasıdır.Öncelikle yarışmaya katılmak için android veya ios uygumala marketlerinden Hadi uygulamasını indirmeniz gerekiyor.Uygulamayı indirdikten sonra bir referans kodu belirlemeniz gerekiyor.Bu referans kodu ile arkadaşlarını kayıt ettirdiğin taktirde bir Joker kazanırsınız.Jokerin ile yanlış cevabında elenmez ve yarışmaya devam edebilirsiniz.Referans kodun ile Hadi'ye kayıt olan ilk yarışmasını oynayan her arkadaşın için bir joker kazanırsınız.Jokerler her yarışmada otomatik olarak bir kez kullanabilirsiniz.Hadi canlı bilgi yarışması Türkiye'nin ilk canlı, sunuculu ve para ödüllü bilgi yarışması. Her gün gündüz saat 12:30 ve akşam 20:30'da yarışmaya ücretsiz katılabilirsiniz. Yarışma 15 Sorudan oluşuyor. Sorular Kim Milyoner olmak ister yarışması gibi kolaydan başlayıp zorlaşıyor. Para ödülleri 1.000 TL, 2.000 TL ve 5.000 TL yarışmaya sponsor olan firmalar ile bu rakam daha yüksek ödüllere ulaşabiliyor. 30 Ağustos Hadi yarışmasında BİP uygulamasının katkılarıyla bu ödül 30.000 TL gibi bir para ödülü ile yapıldı.

Her gün aynı saatte Hadi bilgi yarışmasına katılabilir, arkadaşlarını davet ederek Joker hakkı kazanabilir ve yarışmalarda daha avantajlı olabilirsiniz.

Yarışmanın şartlarından biri en az 17 yaşında olmanız gerekir. 17 yaşından küçükler yarışmaya katılamıyor katılsa bile ödül alamıyor.


Hadi Yarışması İpucu

Hadi yarışması ipucu için düzenli olarak sitemizi ziyaret ederek Hadi İpuçlarına ulaşabilirsiniz.
Hadi yarışması soru ve cevapları sitemizin bu bölümünde cevaplara ulaşabilirsiniz.
 
Moderatörün son düzenlenenleri:
Üst