Aylık burç yorumları

#1Aşk Yorumu

Kişisel isteklerinizin ön plana çıkmasıyla; kendinizi daha enerjik hissedecek, bireysel çalışmalara yöneleceksiniz. Egonuzun sesini dinliyor, her şeyi kendi çabanızla çözmeye çalışıyorsunuz. Bu ay, değer kavramlarınız önemli ve bu nedenle, kararsız kişileri sevmiyorsunuz. Takıntılı ve platonik bir aşka da hazır olun. Uranüs; yaşam kurallarınızı yenilemeye devam ediyor ve bu değişim süreçlerinden oldukça şikayetçisiniz. Fakat üzülmeyin. Nasıl olsa yeni şartlardan daha çok memnun kalacaksınız. Bu dönemde tanışacağınız kişilerin kariyerinizle ilgili önemli katkıları olacak. Sizden yaşça büyük kişilerin sağlayacağı olanaklardan faydalanmasını bilmelisiniz.

Dikkat çekici evlilik gerçekleştirebilir, ortak çalışmalar içinde olacağınız bir arkadaşınızla ileriye dönük evlilik planları yapabilirsiniz. Manevi hislerinizin sizi yanıltmayacağından emin olduğunuz ve manevi duygularınızın ön plana çıkacağı işler peşindesiniz. Bir çok misyon çalışması sizi bekliyor. 21 Şubatta 7. evinizde ay tutulması gerçekleşiyor. Yeniliklere ve değişik şeylere ilginiz artıyor. Partnerinizden çok şey bekleyeceksiniz. Eski alıştığınız şartlardan bir anda sıkılmanız yeni arayışlara yönelmenizi sağlayacak.

İş Yorumu

Mevcut şartlarınızı gözden geçirip, bazı kararlarınızı değiştirebilirsiniz. Gerginliğin ve paniğin size zarar vereceğini düşünerek, tüm işlerinizde sağduyulu olmalısınız. Alacağınız radikal kararların size vereceği sıkıntıların altından kalkmayı başarmalısınız. Aykırı düşünce içinde olacağınız kişilerden uzak kalmaya çalışın. Hırslı yönlerinizin olumlu olmasının yanı sıra, bulunduğunuz topluluklarda lider ve öncü olabilecek aktivitelerle ön planda olmak isteyeceksiniz. Mesleki anlamda size yardımcı olabilecek ve istediğiniz kapıları açabilecek güçlü dostluklar kuracaksınız. 17 Şubatta 12. evinize geçecek olan Venüs ilşkileriniz konusunda sizi içine kapanık yapacaktır.

Bu günlerde ruhsallığınız ön planda olacaktır. Kendi sınırlarınızı koruma içgüdüsü ile yaşayacaksınız. Bazılarına göre, fazla bencillik ve bireysellik gibi algılanabilir. Planlarınızı gizli tutmak istiyorsunuz fakat çevrenize duvar örmeniz zor olabilir. Araştırma içgüdünüzün yüksek olmasından kaynaklanan hedeflerinize yönelik çalışmalar içindesiniz.

Sağlık Yorumu

Bu ay, sağlığınızla ilgili eski sorunlarınız ortaya çıkabilir. Tedavinizi yaptırmalı ve müzmin bir rahatsızlığınız varsa alternatif bir tedaviden faydalanabilirsiniz. Ayrıca, rejim gibi disiplin isteyen işlerle aranız iyi değilse; bu günler içinde gönül rahatlığıyla başlayabilirsiniz. Satürn size istediğiniz sabrı ve azmi verecektir. Psikolojik yapınızın pozitif yönde olduğunu, bilinçaltınızın sizi iyi tetiklediğini göreceksiniz. Geceleri erken yatarak uykusuz kalmamaya çalışmalısınız. Çok çalışıyorsunuz, dinlenmeye özen göstermelisiniz. Düzenli egzersizlerle vücudunuzu zinde tutun. Beslenme ile ilgili konularda aşırıya kaçmayın.
 
Son düzenleme:
#2

Kova burcu
Aşk Yorumu

Cesur olmanın tam zamanı. Satürn; bağlılık ve sadakat konusunda gereken öğretileri size sunacaktır. Özellikle süregelen işbirliklerinde güzel bir birleşim yaşayacaksınız. Çünkü siz özgürlüğünüzü seviyor ve duygusal konularda yalnız kaldığınız zaman daha istikrarlı kararlar veriyorsunuz. Duygularınızda artık yanılmak istemeyeceksiniz. Eskilerin artık önemi kalmadığını göreceksiniz. Suya yazı yazmanın size bir anlam kazandırmayacağını sizden daha iyi hiç kimse bilemez artık. Yüksek enerjili hisleriniz nedeniyle önemli kapıları açacağınızı düşünerek, fevri davranışlar içinde olmamalısınız. Kozmik enerjilerin size verdiği desteklerle, entelektüel konularda daha belirgin çalışmalar içine gireceksiniz.


Meraklı yönleriniz atağa kalkıyor. Popüler konularda istediğiniz performansı yakalayacaksınız. Ön planda olma isteğiniz doğrultusunda çalışmalar yaparken, karizmatik ve çekici davranışlarınızla dikkat çekecek, toplumda göze çarpacaksınız. Aşkta geri planda kalmak istemiyorsunuz. Özellikle, derin dostluklar ve özel arkadaşlıklar için ilginç bir dönem. Duygularınızda yoğunluk hakim olacak. 17 Şubattan sonra Venüs 1. evinize giriyor. Özellikle dış görünüşünüzle dikkat çekecek ve zarif hareketlerinizle karşı cinsin dikkatini çekeceksiniz. Yeni imajınızla çevrenizin meraklı bakışlarını üstünüzde toplayacaksınız.

İş Yorumu

Geçmişte üzerinde çalıştığınız ve size ödül getirmesini beklediğiniz tüm konular sizi destekleyecek. Alışkanlıklarınızı gözden geçirmenizde yarar var. Yaptığınız işlerden kişisel huzur ve tatmin duyabileceğiniz bir ay. Özgüveninizi yansıtabileceğiniz işler yapacaksınız. 7 Şubatta 1. evinizde gerçekleşen Güneş tutulması sayesinde önemli konumların kişisi haline geleceksiniz. İşte cesurca kararlar vermenizin tam zamanı. Koşulları kendi lehinize kolayca çevireceksiniz. İletişim konusunda akıllıca yaptığınız bağlantılar gerekli kişilere ulaşacak ve sonuçlardan çevreniz kadar siz de memnun kalacaksınız. Tuttuğunu koparan bir hava içinde olacak ve güçlü kişilerle görüşmeleriniz devam edecek.

İçinde bulunduğunuz konumdan hoşnut olmanıza karşın, hareketli ve aktif bir dönemin yoğun temposu sizi zorlayacak. Bu dönemde; kendinizi daha rahat ifade edeceğiniz için, toplumda ön plana çıkacak işler yapacaksınız. Erkeklerle yapacağınız ortak organizasyon çalışmalarında güç birliği oluşturacaksınız.

Sağlık Yorumu

Bu ay yağ şeker ve unlu gıdalardan özellikle uzak yaşamalısınız. Bitkisel çaylara önem vermeniz gerekiyor. Süregelen bir rahatsızlığınız varsa, bu ay gerekli tedavilerinizi gerçekleştirecek ve sonuç alacaksınız. En küçük sorunlarınızı bile gözünüzde büyütüyorsunuz. Takıntılarınızdan kurtulmak istiyorsanız gerekli tıbbi kontrolden geçmelisiniz. Kadınların rahim ve yumurtalık kontrolünden geçmelerinde fayda var. Ayrıca kalp ve tansiyon sorunları olanlar gerekli perhizlerini yapmalı ve diyete başlamamışlarsa bir an önce bu konuya eğilmelidirler. İskelet sistemini zorlayacak hareketlerden ve alerji yapacak yiyeceklerden kaçınmalısınız.
 
#3

Oğlak burcu
Aşk Yorumu

Kendinizi güven içinde hissetmek istiyorsunuz. Bu ay risk almamaya ve temkinli olmaya özen göstermelisiniz. Çapkınlık ve uçarılık konusunda sizi baştan çıkaran oyalayıcı ve ayartıcı durumlarda kendinizi geriye çekmelisiniz. Çünkü, sosyal yaşamın cazibesi sizi yanlış maceralara sürükleyebilir. Arzularınızı dengeli bir biçimde ortaya koymalısınız. 17 Şubatta Venüs 3. evinize geçiyor. Enerjinizi ve vaktinizin tümünü yakın dostlarınızla ortak çalışmalar içinde kullanacaksınız. Bu evi kapsayan konular üzerinde yoğunlaşacaksınız. Yakın dostlarınız ve aile büyüklerinizle, özellikle babanızla birlikte ortak görüşlere sahip olmanıza rağmen, aranızda güç birliğini kurmak adına bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Ortak enerjilerin varlığını yok saymamalı ve kendi düşünceleriniz doğrultusunda hareket etmek yerine birlikte hareket etmeyi yeğlemelisiniz.

Oldukça cesur davranırken, hiç kimsenin cesaret edemeyeceği işlere yelken açacaksınız. Görüşeceğiniz kişiler kariyerinizle ilgili size destek sağlayacak kişiler olacaktır. Bazılarınız yakın dostlarınızla güzellik ve sanatsal olayların gündeme geleceği çalışmalar içine girebilirsiniz. Kız kardeşlerle olan ilişkileriniz yoğunlaşacak ve onların sorunlarına da gerekli çözümleri bulacaksınız. Yine yakın çevrenizde bazı arkadaşlarınızla yeni bir yapılanma içine gireceksiniz.

İş Yorumu

Yeni girişimler konusunda cesaretiniz artıyor. Daha üretken olacaksınız. Kendinizi güven içinde hissetmek istiyorsunuz. Paraya ve lükse olan merakınız, sizi daha çok çalışmaya yöneltecek. Çalışmanızın karşılığını alacağınız işler yapmak istiyorsunuz. Öz disiplininiz güçlenirken, rahat ortamları tercih edeceksiniz. Oldukça güçlü pozisyonlarda çalışarak, işbirliği içinde olduğunuz kişileri düşüncelerinizle etkileyeceksiniz. Amaçlarınızdan taviz vermeden hızlı bir şekilde gerçekleştirdiğiniz aktiviteleriniz yüzünden başarılı bir dönem geçireceksiniz. Sizden yaşça büyük ve küçük kişilerle paylaşım içinde olacaksınız. Evinize daha fazla vakit ayıracak, eşyalarınızla ilgileneceksiniz.

Aile büyükleri ile duygusal ilişkilerinizde artışlar olacak. Uyumlu düşüncelerinizle ortaklıklar konusunda ılımlı bir hava estirecek, aileniz için her türlü fedakarlığa hazır olacaksınız. Çalışma hayatınızla ev yaşantınızı dengeli bir şekilde yürüteceksiniz. Sosyal ilişkilerinizde aileniz size destek olurken, bazı Oğlaklar aile arasında söz kesme, nişan gibi aktiviteler içinde bulunacaklar.

Sağlık Yorumu

İnatçı tavırlarınız kişiliğinizi olumsuz etkileyebilir. Dişleriniz ve kemiklerinizi sağlamlaştırıcı vitaminlerinizi almalısınız. Spor yapmalı ve uykunuzu almalısınız. Bileklerinize dikkat etmeli ve ağır kaldırmamalısınız. Sağlık gezegeniniz Merkür 28 Ocaktan sonra geri hareketine başlayacak. Ayaklarınız ve dolaşım sisteminizle ilgili problemleri gündeme getirecektir. Eğer kendinizi yormaz ve sağlık koşullarına uygun yaşarsanız güçlü bedeniniz hiçbir sorun yaratmayacaktır. Fakat enerjinizi dengesizce ve şartlarınızı olumsuz kullanırsanız, iskelet sisteminizle ilgili pürüzler ortaya çıkacaktır.
 
#4

Yay BurcuAşk Yorumu

Eğlence hayatına daha fazla önem verdiğiniz dönemlerden biri. Özgürlük duygusu içinde hareket edeceğiniz için, çevrenizde ilgi odağı haline geleceksiniz. Yaratıcılığınızı ve enerjinizi istediğiniz koşulların oluşturulmasında kullanacak ve bu dönemi takip eden günlerde ilişkilerinize canlılık gelecektir. 1 şubatta 3. evinize girecek Venüs Jüpiter kısa yolculukları da, gündeme getirecektir. Bu yolculuklarda hem eğlenecek hemde, özel kişilerle tanışma olanağı bulacaksınız. Özellikle 19 Şubattta Güneş 5. evinize geçiyor ve eğlence hayatınızı ön plana çıkarıyor. Hırslı ve sosyal yönleriniz ortaya çıkıyor. Hem size prestij kazandıracak, hem de size yardım edebilecek özel ve popüler kişilerle birlikte olacaksınız.

Sosyal başarılarınız statünüzü desteklerken, ilişkilerinizi diplomatik bir şekilde kullanacaksınız. Bazılarınız spor salaonlarında karşılaşacağı kişilerden etkilenecekler ve romantik duygular içinde olacaklar. Sizde biliyorsunuz ki, geçtiğimiz aylarda daha çok iş ve çevresel konular zamanınızı aldı ve içsel olarak özlemlerinizi ortaya çıkaracak yeni ortamlar aradınız. İşte bu ay arzuladığınız her şeye kavuşmak için, önünüze bir fırsat çıkacaktır. Çocukları olanlar onlarla daha fazla zaman geçirecekler ve eğlenceli ortamları tercih edecekler. Kişilerle olan uyumlu ilişkileriniz en büyük yardımcınız olacak. Tanıştığınız kişilerin orijinal yönleri de, sizin ufkunuzun genişlemesine neden olacaktır. Girdiğiniz ortamlarda karşı cinsin ilgisini üzerinize çekeceksiniz. Size uzun zamandır ilgisi olan birinin duygularının açığa çıktığına şahit olabilirsiniz. Yine sosyal yaşantınızda bozulan dostluklarınızı yeniden düzeltme imkanı bulacak, derin bir çözülme devresine gireceksiniz.

İş Yorumu

Mesleki konularda sorun çıkabilir. İşinizi büyütmek istiyorsanız; yapacağınız işlerde abartıya gitmeden, doğal akışı içinde süreçleri aşmaya çalışın. Yaratıcılığınızı kullanacağınız alanlarda başarılı çalışmalar yapacak, çevrenizi yönetmek ve ayni zamanda onlarla bütünleşmek isteyeceksiniz. 6 Şubatta 4. evinize geçecek olan Merkür ve Güneş kavuşumu size ev ve yerleşim konuları ile ilgili yeni bir dönemi başlatıyor Yeni projeler geliştirmek için uygun bir sürece giriyorsunuz.

17 Şubattan sonra evinizi süsleyecek, yeni bir mekan satın alma ve evinizde bir tadilat yapma olasılığı olacak. Planlarınız uygularken; kibar, ince, zarif fakat ısrarcı bir şekilde davranacaksınız. Çevrenizde size karşı çıkanlara da yumuşak bir şekilde karşı koyacaksınız. Enerjiniz, çevrenizi etkileme konusunda sizi atağa kaldırıyor. Kardeşlerle ortak çalışmalar yapabilir, bazılarınız görüşmediğiniz yakınlarınızla barışabilirsiniz. Mesleki alanınızda (sunuculuk, matematiksel konular, teknik konular, reklamcılık, turizm konuları v.s) mantıklı çalışmalar ön plana çıkacak. “Baba” etkinlikli konular gündeme gelebilir. Yine bu dönemde, plan ve stratejinin hakim olduğu disiplin içinde gündelik yaşamınızı sürdüreceksiniz.

Sağlık Yorumu

Ay boyunca boğaz bölgeniz hassas olacaktır. Soğuk havalara karşı tedbiri elden bırakmayın ve cildinize özen gösterin. Sindirim sisteminizi yoracak şekilde beslenmeyin. Tansiyon problemleriniz olabilir. Kol ve bacaklarınıza dikkat etmelisiniz. Sağlık gezegeniniz Mars İkizler burcunda ilerlemektedir. Duyu organlarınızı iyi korumalısınız. Spor yapıyorsanız, ani hareketler yaparak bel kemiğinizi ve iskelet sisteminizi korumalısınız. Araştırmacı yönleriniz atağa kalkacağı için çok gezip yeni yerler görmek istemeniz sizi olumsuz ortamlara da, sürükleyebilir. Bu ay kendinizi dış etkenlere karşı korumalısınız.
 
#5

Akrep BurcuAşk Yorumu

Eğlence hayatına daha fazla önem verdiğiniz dönemlerden biri. Özgürlük duygusu içinde hareket edeceğiniz için, çevrenizde ilgi odağı haline geleceksiniz. Yaratıcılığınızı ve enerjinizi istediğiniz koşulların oluşturulmasında kullanacak ve bu dönemi takip eden günlerde ilişkilerinize canlılık gelecektir. 1 şubatta 3. evinize girecek Venüs Jüpiter kısa yolculukları da, gündeme getirecektir. Bu yolculuklarda hem eğlenecek hemde, özel kişilerle tanışma olanağı bulacaksınız. Özellikle 19 Şubattta Güneş 5. evinize geçiyor ve eğlence hayatınızı ön plana çıkarıyor. Hırslı ve sosyal yönleriniz ortaya çıkıyor. Hem size prestij kazandıracak, hem de size yardım edebilecek özel ve popüler kişilerle birlikte olacaksınız.

Sosyal başarılarınız statünüzü desteklerken, ilişkilerinizi diplomatik bir şekilde kullanacaksınız. Bazılarınız spor salaonlarında karşılaşacağı kişilerden etkilenecekler ve romantik duygular içinde olacaklar. Sizde biliyorsunuz ki, geçtiğimiz aylarda daha çok iş ve çevresel konular zamanınızı aldı ve içsel olarak özlemlerinizi ortaya çıkaracak yeni ortamlar aradınız. İşte bu ay arzuladığınız her şeye kavuşmak için, önünüze bir fırsat çıkacaktır. Çocukları olanlar onlarla daha fazla zaman geçirecekler ve eğlenceli ortamları tercih edecekler. Kişilerle olan uyumlu ilişkileriniz en büyük yardımcınız olacak. Tanıştığınız kişilerin orijinal yönleri de, sizin ufkunuzun genişlemesine neden olacaktır. Girdiğiniz ortamlarda karşı cinsin ilgisini üzerinize çekeceksiniz. Size uzun zamandır ilgisi olan birinin duygularının açığa çıktığına şahit olabilirsiniz. Yine sosyal yaşantınızda bozulan dostluklarınızı yeniden düzeltme imkanı bulacak, derin bir çözülme devresine gireceksiniz.

İş Yorumu

Mesleki konularda sorun çıkabilir. İşinizi büyütmek istiyorsanız; yapacağınız işlerde abartıya gitmeden, doğal akışı içinde süreçleri aşmaya çalışın. Yaratıcılığınızı kullanacağınız alanlarda başarılı çalışmalar yapacak, çevrenizi yönetmek ve ayni zamanda onlarla bütünleşmek isteyeceksiniz. 6 Şubatta 4. evinize geçecek olan Merkür ve Güneş kavuşumu size ev ve yerleşim konuları ile ilgili yeni bir dönemi başlatıyor Yeni projeler geliştirmek için uygun bir sürece giriyorsunuz.

17 Şubattan sonra evinizi süsleyecek, yeni bir mekan satın alma ve evinizde bir tadilat yapma olasılığı olacak. Planlarınız uygularken; kibar, ince, zarif fakat ısrarcı bir şekilde davranacaksınız. Çevrenizde size karşı çıkanlara da yumuşak bir şekilde karşı koyacaksınız. Enerjiniz, çevrenizi etkileme konusunda sizi atağa kaldırıyor. Kardeşlerle ortak çalışmalar yapabilir, bazılarınız görüşmediğiniz yakınlarınızla barışabilirsiniz. Mesleki alanınızda (sunuculuk, matematiksel konular, teknik konular, reklamcılık, turizm konuları v.s) mantıklı çalışmalar ön plana çıkacak. “Baba” etkinlikli konular gündeme gelebilir. Yine bu dönemde, plan ve stratejinin hakim olduğu disiplin içinde gündelik yaşamınızı sürdüreceksiniz.

Sağlık Yorumu

Ay boyunca boğaz bölgeniz hassas olacaktır. Soğuk havalara karşı tedbiri elden bırakmayın ve cildinize özen gösterin. Sindirim sisteminizi yoracak şekilde beslenmeyin. Tansiyon problemleriniz olabilir. Kol ve bacaklarınıza dikkat etmelisiniz. Sağlık gezegeniniz Mars İkizler burcunda ilerlemektedir. Duyu organlarınızı iyi korumalısınız. Spor yapıyorsanız, ani hareketler yaparak bel kemiğinizi ve iskelet sisteminizi korumalısınız. Araştırmacı yönleriniz atağa kalkacağı için çok gezip yeni yerler görmek istemeniz sizi olumsuz ortamlara da, sürükleyebilir. Bu ay kendinizi dış etkenlere karşı korumalısınız.
 
#6

Aslan burcu
Aşk Yorumu

Aşk yaşantınızda renkli günler sizi bekliyor. Özellikle, iş yaptığınız kişilerin birine platonik duygular hissettiğiniz halde, bunu belli etmek istemeyebilirsiniz. Bu dönemde duygusal isteklerinizi gizlemeniz de mümkün. Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda güzel bir uyum içine gireceksiniz. Yardım etme duygunuz artarken, zevklerde aşırıya kaçabilirsiniz. Zeki ve güzel konuşmalarınızla dikkat çekeceksiniz. Seçimlerinizi fikirlerinize uygun kişilerle yapmak isteyeceksiniz.

Bu ay kendinizden küçük veya büyük bir partnerle aşk yaşayabilirsiniz. Çevrenizin kalabalıklaşması sizi şaşırtmamalı ve iç disiplininizi bozmamalısınız. Organizasyon kabiliyetiniz artıyor. Yaşamınızla ilgili değişimlere hazırlanmalısınız. Uzun süredir sürüncemede bekleyen işleriniz, aldığınız güçlü kozmik etkilerle değişecek.


İş Yorumu

Düşündüğünüz konuları gerçekleştirme çabası içinde eski alışkanlıklarınızı gözden geçirecek, gelişen şartlara göre rotanızı ayarlayacak ve yeni bir şeyler yaratma konusunda gayretli olacaksınız. Yeni fikirlere açık olmak, yeni alanlara yayılma imkanı getirecektir. 19 Şubatta Güneş 8. evinize giriş yapıyor. Maddi konularla ilgili güçlü pozisyonlar elde edebilirsiniz. Oteriteyi size sağlayacak önemli kişilerden destek alacaksınız. Ailenizden kalan eski bir gayrimenkul varsa; onların tamiratı, alım satımı gibi işlerle meşgul olacaksınız.

Bazılarınız, otel ve pansiyon işletmeciliğine soyunabilir veya aileden kalma bir işi devir alabilirsiniz. Fakat gücünüzün sınırlarını fazla abartmamalısınız. Altından kalkamayacağınız konulardan uzak kalmalısınız. Anaç duygunuz size zarar verebilir.

Sağlık Yorumu

Bu ay eğer kendinizi yormaz ve sağlık koşullarına uygun yaşarsanız güçlü bedeniniz hiçbir sorun yaratmayacaktır. Fakat enerjinizi dengesizce ve şartlarınızı olumsuz kullanırsanız, kalbiniz ve iskelet sisteminizle ilgili pürüzler ortaya çıkacaktır. Satürn, sizden kemiklerinizi güçlü tutmanızı istemektedir. Jüpiter Ve satürn Sağlık evinizden size destek verecek ve yıl boyunca kozmik enerjisini, sizinle paylaşacaktır.

Bu ay, sağlığınızın olumlu olmasına rağmen; kendinizi enerjik hissettiğiniz anlarda takıntılarınızı göz ardı etmeye çalışın ve sizi dinlendirici ortamlara doğru uzaklaşın. Öfkelerinize hakim olduğunuz sürece, sağlığınız bir sorun yaratmayacak.
 
#7

Başak burcu
Aşk Yorumu

Gezegenler, aşk ve sevgili konusunda sizi sınayacak, şimdiye kadar ihmal ettiğiniz tüm sorunlarla yüzleşmenizi sağlayacaktır. Sevgilinizi şimdiye kadar ihmal etmiş olabilirsiniz. Belki onun isteklerini önemsemeyerek, ilişkinizi rutin bir hale getirmiştiniz. Artık sorunlarınızı karşılıklı konuşmalı ve olayları yeniden gözden geçirmelisiniz. Destek ümit ettiğiniz sorunlarınız ile ilgili olarak engeller çıkacak, ilgili kişilere öfkeleneceksiniz. Fakat, kendinizi de kontrol altında tutmayı öğreneceksiniz. Eski dostlarınızla bir araya gelerek geçmiş günlere dönecek, anılardan bahsedeceksiniz. O günlerden beri belirsizliğini koruyarak aklınıza takılan konular varsa, bu konuşmalardan sonra bu soruların cevabını bulacaksınız.

21 Şubatta 1. evinizde gerçekleşecek olan Ay tutulması beklenmedik kişisel olayları da, beraberinde getirecek. Partnerinizle aranızda önemli değişimler söz konusu olacak. Duygu iniş çıkışları yaşayacağınız bu ay, riskleri göz önünde bulundurmalı ve ilşkilerinizde rutin dengenizi bozmamalısınız. Partnerinizle konuşulan şeyleri gözünüzde büyüterek, gereksiz tartışmalara meydan verebilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız bir olayı yeniden irdeleyerek, o zaman görmediğiniz detayları bu dönemde görebilir, hayallerinizle baş başa kalma arzusu içinde olabilirsiniz.

İş Yorumu

Mesleki konularda etkin kişiler istediğiniz şansı size verecekler ve bir çok fırsatı bir arada yakalayacaksınız. İşinizle ilgili sizi ruhsal anlamda güçlendirirken; önemli beraberlikleri ve ortaklıkları kurmanız, bu beraberlikleri yıllarca sürdürmeniz yolunda etkiler alacaksınız. 1 Şubatta 5. evinizde gerçekleşecek olan Venüs Jüpiter kavuşumu yaşayacağınız için, sanatsal ve eğlence konuları gündeme gelecektir. Bazılarınız okula giden çocuklarınızın eğlence aktivitelerine katılacaksınız. 7 Şubatta 6. evinizde gerçekleşecek olan Güneş Tutulmasını yaşayacaksınız. Birlikte çalıştığınız kişilerle yaşayacağınız sorunlar iş yeri huzursuzluklarına neden olacaktır.

Planlarınızda yapacağınız değişimlerin sizi olumsuz etkilemesini istemiyorsanız, detaylar üzerinde durmalısınız. Güneş’in size empoze ettiği inatçı ve sert tutumunuz, yanlış anlaşılmalara neden olabilir. Konuşulan şeyleri gözünüzde büyüterek, gereksiz tartışmalara meydan verebilirsiniz.

Sağlık Yorumu

Bu ay duygusal sorunlarınız yüzünden sağlık sorunu yaşamak istemiyorsanız, hobi çalışmalarınıza önem vermelisiniz. Hava şartlarına karşı cildinizi hassaslaşacaktır. Kendinize özen göstermeyi ihmal etmeyin. Bu ay sağlık gezegeniniz size destek verecek. 24 Ocak-18 Şubat arasında dişler ve dizlere dikkat etmelisiniz. İskelet sistemini zorlayacak hareketlerden kaçınmalısınız. Karamsarlık ve melankolik durumlardan kaçınmalısınız. Müzelere ve tarihi yerlere yapacağınız kısa seyahatler sizi dinlendirecektir. Süregelen bir rahatsızlığınız varsa, bu ay gerekli tedavilerinizi gerçekleştirecek ve sonuç alacaksınız.
 
#8

Terazi burcuAşk Yorumu

Bu ay romantizm ve duygusal alış verişler artacak. Kafaca anlaştığınız kişilerin, daha sonra yaşantınızda farklı bir boyuta geçme ihtimali olması sizi endişelendirmesin. En azından bazı şeyleri denemelisiniz. Sosyal ilişkilerinizde aileniz size destek olurken, söz kesme, nişan gibi aktiviteler içinde bulunacaklar. 11 Şubatta 5. evinizde gerçekleşecek olan Güneş ve Neptün kavuşumu, sizi duygusal ortamlara sürükleyecektir. Asil duyguların yer aldığı arkadaşlıklara hazır olun. Aynı düşünceye sahip kişilerle birlikte ortak işbirlikleri ve yurt dışını kapsayan entelektüel çalışmalarda bulunacaksınız. Maceracı yapınızın ön plana çıkmasından hoşnut kalacaksınız. Entelektüel çalışmalarınız hız kazanacak ve kendinizi yeteri derecede pratik hissedeceksiniz.

Kişiliğinizi ön plana çıkaracak ve kendinizi mutlu hissettirecek sosyal çalışmalara ağırlık vereceksiniz. 17 Şubatta Venüs 5. evinize geçerek sevdiğiniz aktivitelerle birlikte çocuklarla ilgili konuları ön plana çıkaracak. Fedakarlık ve sevecenliğiniz sizi bulunduğunuz alanlarda farklı kılacaktır. Aşk ve evlilik yaşantınızda, karşılıklı çekim ve cinsel duygular dorukta olacak. İlişkinizde şimdiye kadar olmadığınız kadar çarpıcı duygular yaşayacaksınız. Karşı cins ile aranızda adını koymadığınız bir duygu karmaşası içinde bulabilirsiniz.

İş Yorumu

Bu ay güçlü iletişimi sağlayacak kişilerle işbirliği içinde olacağınız ortamlarda bulunacaksınız. Sorumluluk duygunuzun artması sizi başarıya götürecek. Siz yüksek standartların kişisi olduğunuz için, kendinizi ispat edeceğiniz konularla ilgi göreceksiniz. 6 Şubatta 10. evinizde Merkür ve Güneş kavuşumu oluyor. Sizin için etkin ve kariyerinize yardımı olacak kişilerle yapacağınız işbirlikleri ufkunuzun açılmasını sağlayacak. Bu tür durumları bekliyorsanız, karşınıza çıkacak en küçük fırsattan faydalanmalısınız. 7 Şubatta 10 kariyer evinizde Güneş tutulması gerçekleşiyor. Sorumluluğunuzun artması size başarıyı da getirecek. İşte beklediğiniz fırsat karşınızda. Artık geri planda kalma gibi bir şansınız olmayacak. Maddi konulardaki taleplerinizde kararlılık hakim olacak. İleriyi gören bir düşünce yapısı içinde hareket ederken, para ile ilgili ufkunuz açılıyor. Birlikte çalıştığınız kişilerle büyük projeler üretecek, yaşama daha olgun ve farklı bakmaya başlayacaksınız.

Hissi yetenekleriniz sizi çok daha yukarılara taşıyacak. Hayatın doğal yapılanması içinde her şeyi çok kolay çözerek, taşları yerine oturtacaksınız. Çevrenizde sizin bilgeliğinizden faydalanacak çok kişiye önderlik yapacaksınız. Özellikle maddi konularda hiç kimsenin aklına gelmeyen konularda büyük paralar kazanabilirsiniz. Oldukça hırslı bir karakter yapısıyla politika, ticaret gibi denemediğiniz konularda başarılı olacaksınız.

Sağlık Yorumu

Bu ay sağlığınız biraz hassas olacaktır. Kemiklerinize ve karaciğerinize gereken özeni göstermelisiniz. Ayrıca rutin diş kontrollerinizi yaptırmalısınız. Cildinize gereken bakımı yaptırmalısınız. Uykunuza dikkat edin ve dinlenmeye özen gösterin. Enerjik günlerinizde sebepsiz öfkelerinizi dizginlemeli ve ruhsal yeteneklerinizi geliştirecek çalışmalara yönelmelisiniz. Beslenme ile ilgili konularda aşırıya kaçmayın. Karaciğerinize bu konuda önem verin. Sakin yerleri tercih ederek, gerginlik yaratan negatif enerjiyi üzerinizden atın. Bu ay eski dostlarınızla güzel ortamları paylaşmalısınız çevrenizin enerjisi size iyi gelecektir.
 
Üst