2019 Sevdiğinizi etkileyecek, Aşık edici sevgiliye günaydın sözleri mesajları

2019 Sevdiğinizi etkileyecek, Aşık edici sevgiliye günaydın sözleri mesajları.jpg

2019 Sevdiğinizi etkileyecek, Aşık edici sevgiliye günaydın sözleri mesajları

Sabah ilk uyandığında sevdiğinizi etkileyecek, Aşık edici sevgiliye günaydın güzel sözleri mesajları, Günün ilk ışıklarında sevdiklerinize yollayabileceğiniz en güzel "Günaydın" mesajlarını sizleri için bir araya topladık. Bu sayfada sevgiliye eşinize günaydın sözleri, günaydın mesajları bulabilirsiniz

Günaydın sevgilim. Yine bir gün daha seni düşünmekle geçecek.

Günümü aydınlatan, tek bakışıyla yüreğimi yakıp kavuran, günümü yaşanılabilir kılan meleğim günaydın.

Günaydın yeni doğan masum güneşim, Günaydın kır çiçeğim günaydın gönlümü fetheden sevgilim.

Bir rüyanın gerçeğe dönüştüğü en tatlı halisin. Günaydın.

2019 Sevdiğinizi etkileyecek, Aşık edici sevgiliye günaydın sözleri mesajları.jpg

Günaydın papatya demetim, gül sepetim, aşkımın son adresi eşsiz cennetim.

Sevgim seni bugünde yalnız bırakmayacak. Günaydın

Hayat boştu bir zamanlar, uyandım sen varsın şimdi sığmıyor hiç bir yere bu hayat. Günaydın.

Günaydın uykucu şirinim benim yeni bir güne beraber günaydın diyelim.

Seni seviyorum bebeğim gözlerin gibi bugün de günaydın olsun güneşime.

Günaydın hayatımın anlamı günaydın içimin sönmeyen ateşi günaydın baş tacım. Günaydın güzeller güzelim.

Günün aydın olsun bugün benden sana bir armağan olsun günaydınlar bebeğim.

Her Sabaha Adınla uyanmak sanki yeniden doğmak gibi sevgilim Günaydınlar Birtanem benim.

Bu Gün Gözlerimi Açtığımda Hayata Daha Güzel Bakacağım Çünkü Bugün Senin Adınla Uyandım Tıpkı Yarında Bu Bugün Uyanacağım Gibi Günaydın Birtanem.

Bu sabah senin için aralandı gözlerim, bugün dahada büyük sana özlemim, zaten günden güne artıyor, herşeye değecek mükemmel sevgilim Günaydın.

Günaydın gönlümün prensesi günaydın varlığıma sebep olan aşk böceğim günaydın içime huzur veren nurdan yaratılmış dünyadaki hurim günaydın günaydın günaydınnn …

Sevgiliye yazılacak en güzel günaydın mesajı
Bir uykunun daha sonuna geldik. Yayında ve yapımda emeği geçen yatak, yorgan, yastık üçlüsüne teşekkür ederiz. Günaydınlar.

Eşiyle köye giderken, ön koltuğu kaynanasına kaptıran yeni gelin gibi uyandım bugün.

Gönül gözüm sana bir yoldur, Günaydın sana geliyorum bir kahve doldur.

Güzelliğin gibi gününde aydın olsun günaydın aşkım sana, günaydın sadece sana.
Günaydın; benim viran gönlümün sultanı Günaydın; dost bağımın gonca gülü Günaydın; Süreyya yıldızım Günaydın: ay yüzlüm Günaydın; canımın cananı Günaydın